sâmbătă, 28 noiembrie 2009

Anunt pe bestjobs:

ANGAJAM EDITOR VIDEO - CU MAI MULTA EXPERIENTA

Descrierea postului:
- fan Ion Iliescu sau Marian Vanghelie
- miner sau fiu de miner luptator activ la mineriada (se accepta si fost miner sau miner provenind dintr-o familie cu cel putin un membru miner prezent la mineriade)
- experienta minim 5 ani de zile
- limbi straine obligatorii Rusa (citit, tradus)

Cerinte:
- cunostinte avansate de Adobe After Effects si alte programe de editare video
- capabil sa lucreze impreuna in echipa
- portofoliu de trucaje este un plus
- rezistenta la stres si capabil de compromisuri

Realizarea de materiale video artistico-propagandistice de o calitate mai buna care sa nu contina erorile descoperite in filmulul urmator:

Oferta (bonusuri, beneficii):
- posibilitate de avansare in cadrul televiziunilor Realitatea si Antena3
- parte dintr-o echipa elitista de formatori de opinie impreuna cu Mircea Badea si Victor Ciutacu
- abonament la spa incluzand masaj de relaxare si 4 sedinte de spalare pe creier saptamanale

Pentru detalii suplimentare poti trimite email la locuri-de-munca@mirceageoana.ro

Sursa: http://www.bestjobs.ro/locuri-de-munca-angajam-editor-video-cu-mai-multa-experienta/39117/5

1 comentarii:

Anonim spunea...

Mda, m-as angaja!
Dar nu e trucat filmul.